AHOJ, JSEM ANETA...

... a začala jsem podnikat v roce 2014. Bez ambicí, s nulovým očekáváním. Založila jsem eshop andelske-zvonky.cz. Věděla jsem, co je "www", všechno ostatní pro mě byla španělská vesnice. A tak začal kolotoč a honba za informacemi. Prošla jsem nejrůznější školení, studovala na vlastní pěst, učila se, kde se dalo. Všechno jsem zkoušela metodou pokus - omyl. A ono to fungovalo. Někdy líp, někdy hůř. Ale rok od roku jsem se posouvala dál a odměnou byly výsledky, o kterých jsem původně ani nesnila.

Když jsem o tři roky později prodala eshop do skvělých rukou, rozhodla jsem se vyzkoušet i jinou stranu obchodního světa - distribuci a velkoobchod. Přišla další výzva, další pokusy a omyly. A další kotrmelce i úspěchy .

Od začátku mě Facebook zajímal víc než ostatní věci. Jeho alchymie a možnosti mi nedaly spát, a aniž to bylo cílené, zjistila jsem, že moje cesta se začala ubírat právě jeho směrem. Prohlubovala jsem si znalosti, všechno testovala na vlastních projektech a začala pomáhat a radit s Facebookem přátelům, podnikatelům i firmám.

Za dobu praxe jsem zjistila, jak věci fungují nejen v marketingu. Prošla jsem nákupem, administrativou, prodejem i expedicí. Přesto, pokud si budu myslet, že pro vás nejsem tím správným parťákem, dozvíte se to ode mě hned.

Dneska "chodím" do práce a raduju se u toho. Potkávám zajímavé a inspirativní lidi, pár se jich stalo mými opravdovými kamarády. Kromě toho cestuji a poznávám. Kraje, bistra, restaurace - pražské i mimopražské, přírodu tady i tam. Baterky mi spolehlivě dobijou naši dva kluci Matouš a Ferdinand. I vybijou - jak kdy :-). Jo, a hlavu čistím zásadně na kole!

MYSLÍTE , ŽE MŮŽEME BÝT ÚSPĚŠNÝ TANDEM?