ODDÍL PRO VÁŠNIVÉ ČTENÁŘE


Martin Matějka
SEO konzultant

"S Anetou spolupracuji několik let. Využívám její služby jako konzultant i jako eshopař. Rád ji doporučuji i svým klientům, protože k projektům přistupuje, jako by byly její vlastní. Navíc nechodí kolem horké kaše a je profík. "

Iveta Baloghová

KUBI Time

"Anett nám veľmi pomohla s reklamou na fb. Je to profík, ktorého to baví a rieši veci do hĺbky. Premýšľa nad tým, ako čo najefektívnejšie investovať peniaze."

Zdeněk Dušek
Hodinky Dušek

"FB je mocná síť, ale musíte s ní umět dobře pracovat. Proto hledejte profesionály, na které je spoleh, mají dlouholeté zkušenosti a přehled, sami se neustále zdokonalují, poznávají rádi nové věci a přijímají nové výzvy. Dlouho jsem hledal někoho, kdo mi pomůže. Nacházel jsem jen samé agentury a firmy, které si účtují nemalé částky a efekt skoro žádný. Nakonec jsem našel toho pravého profesionála, ale hlavně člověka. Aneta se k tomu postavila čelem a úspěchy se dostavují. Poradenství a školení, které vám pomůže spoustu věcí vyřešit a seznámit se s danou problematikou. Za mě palec nahoru a určitě doporučuji. "

Anna Kubálková
Dětský tábor s MINI ZOO

"Když jsem před lety začínala s táborem, Aneta mi pomohla ho obsadit během chvíle. Měla jsem podezření, že to jsou čáry, ale o rok později se to potvrdilo - jak spustila kampaně, konverze se dostavily okamžitě. Je dobrá!"

Jiří Štencek
Helveti.cz

"Aneta se v Helveti.cz stará kompletně o náš firemní Facebook a komunikaci se zákazníky. Je z ní cítit, že se velmi ráda vzdělává a posouvá dál. I díky tomu přináší do Helveti další podněty ke zlepšení. Má cit pro vhodnou komunikaci, prozákaznický přístup a také velmi dobrý vhled do podnikání samotného. To všechno přispívá ke skvělé komunikaci se zákazníky, kteří ji chválí, kudy chodí :) Já si naopak pochvaluji její profesionální správu FB profilu. Mohu ji tak vřele doporučit!"

GRATULUJI, JSTE OPRAVDOVÝ ČTENÁŘ!